پشتیبانی آنلاین 24/7 4777 887 0903

تجارت هاست جهت رفاه حال کاربران، به آنها اجازه میدهد به مدت هفت/۷ روز امکانات سیستم را بررسی کرده و در نهایت اگر سیستم پاسخگوی نیاز آنها نبود کلیه ی وجه پرداختی خود را پس بگیرند.

در صورتی که کاربر مایل است وجه پرداختی به او مسترد شود لازم است در ابتدای ساعت کاری روز هفتم، مشکل خود را به طور کامل به تجارت هاست اعلام کند، در صورتی که تجارت هاست قادر نباشد مشکل وی را تا پایان ساعت کاری روز هفتم برطرف نموده و شرایط لازم را برای استفاده ی وی از سرویس فراهم نماید، کلیه ی هزینه ی پرداختی شخص، به او مسترد خواهد شد.

توجه داشته باشید که تنها پلنهای میزبانی وب شامل این گارانتی هستند.

– مثالی از شرایطی که کاربر میتواند درخواست بازگشت وجه داشته باشد :

کاربری برای نصب اسکریپت مورد نظرش، یک فضای هاستینگ خریداری نموده است. پس از اقدام به نصب اسکریپت متوجه شده که برای نصب این اسکریپت لازم است که لودر زند گارد روی سرور فعال باشد اما روی هاست شخص مورد نظر، این لودر فعال نبوده و بنابراین کاربر قادر به نصب اسکریپت مورد نظرش نیست. این شخص ۳ روز کاری فرصت دارد که به تجارت هاست مراجعه کرده و با اعلام مشکلش، تقاضای رفع مشکل داشته باشد. در صورتی که تجارت هاست قادر به حل مشکل این کاربر در زمان تعیین شده نباشد هزینه ی پرداختی به وی مسترد خواهد شد.

توجه داشته باشید که در صورت استفاده از اسکریپت های نال شده به هیچ عنوان شامل این گارانتی نخواهید بود.

– مثالی از شرایطی که کاربر نمیتواند درخواست بازگشت وجه داشته باشد :

کاربری تصمیم داشته یک وبسایت ایجاد کند. برای خودش هاست تهیه کرده اما الان به هر دلیلی از ادامه یا شروع فعالیت پشیمان شده است. این کاربر مشمول گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود.

توجه : در صورتی که کاربر با تنظیمات استاندارد سرور مشکلی داشته باشد، (این تنظیمات در بخش جزئیات هر سرویس درج شده اند) مشمول این قانون نخواهد شد و کاربر وظیفه دارد نیازهای خود را در صورتی که خارج از تنظیمات استاندارد هاست اشتراکی باشند از پیش با تجارت هاست در میان بگذارند و از مطابقت نیازهایشان با تنظیمات استاندارد سرور اطمینان حاصل کنند. (مثلا کاربر اگر فکر میکند اسکریپت انتخابیش با بعضی از ورژن های نصبی ابزارهای روی سرورها ممکن است تطابق نداشته باشد، میبایست حتما و حتما از مطابقت این ورژن ها با نیازهایش اطمینان حاصل کند)

توجه : در صورتی که کاربر سایت پر بازدیدی داشته باشد و نیازش به منابعی بیش از منابع استاندارد سرور باشد، کاربر وظیفه دارد درخواست هاست اختصاصی ارسال کند و چنین کاربری در صورت استفاده از هاست اشتراکی به هیچ عنوان مشمول این قانون نخواهد شد.

توجه : این گارانتی مخصوص نصب نسخه های پایدار اسکریپت هاست و مثلا اگر کاربری تصمیم بگیرد نسخه ی ای که هنوز به صورت رسمی عرضه نشده است را مورد استفاده قرار دهد و این اسکریپت با شرایط سرور سازگاری نداشته باشد این موضوع مشمول گارانتی بازپرداخت وجه نخواهد شد.

تجارت هاست حق اعمال تغییر در این قوانین را در هر شرایط برای خود محفوظ نگه میدارد.

کلیه حقوق برای تجارت هاست محفوظ می باشد.